Kim jesteśmy?

Firma Stolarz Meblowy Gdańsk, to nie duży, lecz bardzo doświadczony zespół profesjonalistów z dziedziny stolarstwa meblowego. Swoje doświadczenie początkowo zdobywaliśmy w szkołach zawodowych rzemiosł, następnie na polskim zagranicznych rynkach pracy.

 

Dlaczego my?

Jesteśmy powiązani ze stolarstwem od lat szkolnych. Już wtedy jasnym było, że przyszłość każdego z nas powiązana będzie z drewnem. Każdy z członków zespołu posiada bardzo duże doświadczenie w branży meblarskiej zdobyte nie tylko na rynku polskim, ale i skandynawskim.

Zespół

Robert Miryn

Właściciel

Jestem pasjonatem drewna i militarystyki. Posiadam bardzo duże doświadczenie w sektorze stolarskim, a każdą realizację wykonuję z uśmiechem na twarzy.

Piotrek Banaszewicz

Marketing

Moim zadaniem jest zapewnić jak najszerszy zasięg firmie Pan Stolarz.  Chętnie wspieram działania firm, którym nie trzeba “wybielać” historii, ponieważ jest zbudowana ciężką i sumienną pracą. To właśnie jedna z tych firm.

Od praktyki do mistrza

Zdajemy sobie sprawę, że bardzo duży procent z Państwa lubi i korzysta z popularnych skandynawskich rozwiązań meblowych. Nie da się ukryć… Są w tym dobrzy! Dlatego też podjąłem decyzję o podniesieniu swoich umiejętności na rynku skandynawskim. Aktualnie chętnie wyposażam i zapoznaje Państwa z ciekawymi rozwiązaniami, które nie są jeszcze tak popularne na polskim rynku.

 

Służymy radą

Jesteśmy przekonani, że drogą do w pełni funkcjonalnej kuchni jest konfrontacja Państwa pomysłów, oraz naszego doświadczenia. Dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego, lub mailowego. Chętnie przyjedziemy do Państwa, by przedstawić najnowsze rozwiązania, wykonać pomiary i przedstawić kosztorys.